3U Finance Partner Ofisler


Uluslararası ofis ağımız güvenilir ve tecrübeli iş ortaklarından oluşmaktadır.
Profesyonel olarak yatırım bankacılığı işlemleri üzerinde uzun süredir birlikte çalışmaktayız.

 

Zürih, İsviçre
Toren AG


İşviçre merkezli bir firma olan Toren AG kurumsal finansman ve birleşme& satınalma işlemleri alanında tecrübeli yöneticileriyle uluslararası işlemler yürütmektedir.

Toren AG, Kemira’nın Danimarkalı dağıtım işinin BrenntagAg’ye satılmasında, Novamed’in Riverside tarafından satın alınmasında, Swissquotebank’ın SkandiBank’a satışında ve birçok diğer birleşme& satınalma işlemlerine öncülük etmiştir.

Toren AG takımı bağımsız ve profesyonel olarak uluslararası ortakları ile birlikte aktifdir.
 

Moskova, Rusya
CorpfinCE

Dr. Schopper, kurumsal finansman, sermaye piyasaları işlemleri, birleşme& satın alma ve yeniden yapılandırmalarda Orta Avrupa’dan Doğu Avrupa’ya geniş bir tecrübeye sahiptir.

Morgan Stanley Londra ofisinde 1994 ve 2001 yılları arasında Orta Avrupa, Doğu Avrupa ve Avusturya için kurumsal finansman kordinasyonundan sorumlu olarak çeşitli görevlerde bulunmuştur.

Dr. Schopper Viyana Üniversitesinden hem Hukuk ve Ekonomi alanında Doktora derecesi sahibi olup, ayrıca Lozan’daki International Institue of Management and Development’dan MBA derecesine sahiptir.

Dr.Schooper Viyana ve Grazis Üniversitelerinde kurumsal finansman alanında öğretim görevlisi olmakla birlikte, Moskova’daki Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration’da ziyaretçi profesör olarak görev yapmaktadır.


Viyana, Avusturya
CorpfinCE


CorpfinCE, Morgan Stanley ve Creditanstalt Bankverein’de 30 yıllık global yatırım bankacılığı tecrübesi olan Dr. Christian Schopper tarafından kurulmuştur. Dr. Schopper ayrıca birçok şirketin ve karamacı gütmeyen organizasyonun yönetim kurullarında görev almış olup, Avusturya ve Rusya’daki üniversitelerde ziyaretçi öğretim görevlisi olarak hizmet vermektedir.


Lüksemburg
IBCL
Dr. Wagner Avrupa’nın önde gelen banka sürans gruplarından birinde üst düzey yönetici pozisyonlarında bulunmuştur. Lihtenştayn, İsviçre, Lüksemburg, Almanya ve Fransa’daki finansal sektörde finansal hizmetler hukuku ve düzenleyici alt yapılar konusunda derin bir bilgiye sahiptir.


Stockholm, İsveç
Engström&Rinde


Mats Engström ve SigurdRinde, Hershey Food’un Friea Marabou’yu satın almasında, Nissan’ın İşveç distribütörünün Marubeni tarafından satın alınmasında, Incentive AB’nin Hasselblad AB tarafından satın alınması gibi buna benzer birçok satın alma işleminde çeşitli firmalara danışmanlık hizmeti vermiştir.


Londra, İngiltere
Apex Kurumsal Finansman

Apex takımı, genişlemeyi ve gelişmeyi amaçlayan müşterileri için stratejik ve değer arttıran satın almalara öncülük etme ve yürütme konularında geniş bir tecrübeye sahiptir.

Öncü yaklaşıma sahip stratejisi iletişim kanalarına ulaşmakta bağlantıların kullanımına önem vermekte olup, bu strateji başarıyla tamamlanmış satın alma işlem performansı için fırsatlar yaratmaktadır.
 

Prag, Çek Cumhuriyeti
Privilege Partners

Takımımız öncelikli olarak uluslararası birleşme& satın alma, sermaye bulunması, ortak girişim şirketi oluşturulması ve iş geliştirme girişimlerine danışmanlık hizmeti vermeye odaklanmış olup, işlem-odaklı, proaktif ve işlemleri en etkin ve profesyonel anlamda tamamlamak için pratik düşünceye önem vermektedir.


Paris, Fransa
F. Finans


Mr. Le Garsmeur 35 yıllık tecrübesi ile deneyimli bir yatırım bankacısıdır.

Geçmişte Suez grubun, Indosues’in uluslararası gelişimi de dahil olmak üzere,bankacılık faaliyetlerinin stratejisi ve geliştirilmesi alanlarından sorumluluk almıştır.Daha öncesinde Chase ManhattanBank’ın Paris ve Londra merkezlerinde üst düzey yöneticilik pozisyonunda bulunmuştur. Mr. Le Garsmeur Stanford Üniversitesi mezunudur.


Budapeşte, Macaristan
Privilege Partners,


István Nagy kurumsal geliştirme-birleşme& satın alma, Özel Sermaye Fonu ve Girişimcilikte geniş bir tecrübeye sahiptir. Kariyerinin büyük kısmını farklı rollerde ve ABD’nin en eski ve en büyük özel sermaye fonlarından birinde görevler alarak, firma değeri 200 milyon Euro’nun altında olan şirketlere yatırım yaparak, orjinasyonunda yeraldığı özel sermaye fonu işlemleri yapıp ve geçiş yönetimini sağlayarak edinmiştir.


Reykjavik, İzlanda
Netbokhald


Sigurdsson İzlanda Üniversitesi’nde ekonomi eğitimi almış ve son 15 yıl boyunca Lüksemburg ve İşviçre’de yatırım ve bankacılık alanında çeşitli görevlerde bulunmuştur.
 


Mumbai, Hindistan
dMacq

dMacq yöneticileri hint şirketleri ve danışmanlık firmalarında son 30 yılda birçok görevde bulunmuşlardır ve bu zamanın 10 ile 15 yılını Avrupa ve Amerika’da geçirmişlerdir.
 


New York, ABD
Windeye Partners


Windeye Partners birleşme, satın alma, firma satışları, elden çıkarma ve sermaye bulunması gibi konularda Amerika, Avrupa ve Çin’i de kapsayan bölgelerde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Mr. Guthammar uluslararası birleşme& satın alma ile kurumsal finansman işlemlerinde 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. Kuzey Amerika ve Avrupa arasında gerçekleşen birçok işleme danışmanlık yapmış,ve Güney Amerika ile Asya’da çeşitli projelerde rol almıştır. Mr. Guthammar, Stockholm Ekonomi Okulu ve Pensilvanya Üniversitesi’nin Wharton İşletme Okul’u mezunudur.
 

Berlin, Almanya
BKC GmbH


Mr. Helmut Klier firma yeniden yapılandırma işlemlerinde ve temiz teknoloji ve geri dönüşüm endüstrilerinde ki üretim firmalarında geçici idari kontrol görevleri alınması konularında uzmanlaşmıştır.


Amsterdam, Hollanda
Halcyon Danışmanlık


Mr. Eijsvoogel gelişmekte olan ülkeler ve Orta Asya ülkelerinde yapılandırılmış borç finansmanı işlemlerinin yürütülmesi, yapılandırılması ve orjinasyonunu içeren alanlar da dahil olmak üzere yatırım bankacılığı ve özel sermaye fonlarında 20 yıl tecrübeye sahiptir. ABN AMRO yatırım bankacılığı kıdemli uygulayıcısı olarak görev yapmış olup,Avrupa ve Asya ülkelerine yatırım yapan 1 milyar Euro’nun üzerindeki varlığa sahip ve yirmi ülkede özellikle finansal hizmetler konusunda yatırım yapmış bu fonun portföy yönetiminde öncü roller almıştır.


Lozan, İsviçre (Fransızca Konuşulan Bölgesi)
Dimension SA


Partnerimiz Dimension İsviçre’nin İtalyanca ve Fransızca konuşulduğu bölgelerinde derin bir bilgi birikimine sahiptir. 20 yılı aşkın süredir, Dimension takımı 160’ın üzerinde girişimci ve şirkete satın alma, satış ve sermaye bulunması konularında danışmanlık hizmeti vermiştir.


Lund, İsveç
Ekonomhuset


İsveç’in güney bölgesini ve Kopenhag bölgesini kapsayan Ekonomhuset 1982’de kurulmuştur. Lars-Erik Olsson, Arevall PlastAB’nin satışı, Ingenjors firma JIHAB ve Sfarus AB gibi hidrolik asansör üreticileri veya Savsjoslapet’den Midway Holding AB’ye, Star Industrier’den Candover’in sahibi olduğu Thulegruppen’e, ve LaioMettall’in Hermanders AB’ye satışı gibi sayısız Birleşme& Satın Alma işlemlerine öncülük etmiştir. Son olarak Mr. Olsson Pensionat Talbacken’in, Vittsjo ve Guo Vardshus’un Karlshamm ve Ronneby ile birleşmesine öncülük etmiştir.

  

Ana Sayfa

Hakkımızda

Hizmetler

Deneyim

İletişim
                Site Kur